Zamknij

kariera

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowiska:

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • - przyjmowanie towarów, uzupełnianie na półkach
  • - weryfikację dokumentów dostawy z dostarczonym towarem
  • - dbałość o czystość i porządek na magazynie
  • - obsługę klienta na sali sprzedaży

Wymagania:

  • - doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - prawo jazdy kat. B. mile widziane

Oferujemy:

  • - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • - niezbędne narzędzia do pracy

HANDLOWIEC

Opis stanowiska

- prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami

- reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami

- planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Wymagania:
- ZNAJOMOŚĆ BRANŻY - elementy złączne (m.in. śruby, nakrętki, wkręty, podkładki) - warunek konieczny
- doświadczenie na proponowanym stanowisku
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość pakietu Office
- samodzielność
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- mile widziana znajomość programu Subiekt GT

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
- pracę w systemie jednozmianowym
- przyjazną atmosferę pracy

Kontakt

Kontakt - Salon Techniczny

PHU SADAMET Adam Solarczyk

ul. Rozłogi 2

85-179 Bydgoszcz

tel./fax +48 52 582 10 11

Kontakt e-mail

Główny: sadamet@sadamet.pl

Zapytania: zakupy@sadamet.pl
sprzedaz@sadamet.pl

Magazyn elementów złącznych

Magazyn

ul. Smoleńska 60

85-833 Bydgoszcz

tel. +48 52 340 13 01

Hurtownia: hurtownia@sadamet.pl